סל השירותים באתר


ספריית VOD

באתר קיימת ספריית המומחים בוידאו הגדולה בעולם! הספרייה מכילה למעלה מ-4500 ראיונות קצרים של שאלות ותשובות מפי מומחים מובילים ברחבי העולם. התכנים בספרייה מספקים לגולשים תשובות לשאלות נפוצות ומידע שימושי באופן מהיר, אישי ונח.


שידורים חיים

באתר ניתן לצפות בתכני וידאו כגון ראיונות, הדרכות, הרצאות ועוד. התוכניות משודרות מהבית או מהאולפן שלנו ומועברות בשידור חי ברחבי הרשת. כל התכנים זמינים לצפייה בחינם. במהלך השידור החי ניתן להפנות שאלות דרך מסך הצ'אט למומחה שיענה אונליין.


ייעוץ אישי בוידאו בתשלום

מערכת האתר מאפשרת לקיים שיחת וידאו אונליין אישית עם המומחה הנבחר. בעמדת הייעוץ של המומחה ניתן לבחור את סוג השירות המבוקש, היום והשעה המועדפים ואופן ביצוע התשלום, לפי דרישת המומחה. הייעוץ הינו אישי ודיסקרטי.


מאמרים כתובים

מלבד התכנים בוידיאו ניתן למצוא מאמרים מקצועיים, כתבות ומאמרי דעה מפי המומחים בתחומים רבים. התכנים מתעדכנים מדיי זמן בכדי לשמור על הרלוונטיות שלהם.


אפליקציית הייעוץ של אסקימו v2

באמצעות האפליקציה ניתן להתייעץ עם מומחה מכל מקום בכל שעה בשיחת וידאו. כי לך תדע מתי תזדקק למומחה. כל התכנים והשידורים החיים זמינים לצפייה גם בסמארטפונים ובטאבלטים. האפליקציה זמינה כרגע באנדרואיד ובקרוב תהיה זמינה גם באייפון.


מאחלים לכם חווית גלישה פורייה ומהנה. אנחנו כאן בשבילכם לכל שאלה. צוות אתר אסקימו